Sinulan a ciąża i (lub) karmienie piersią

Czy preparat mogą stosować kobiety karmiące piersią?

Niestety, Sinulan Forte nie powinien być spożywany przez kobiety w ciąży i karmiące piersią.

Czy można stosować w ciąży?

Niestety Sinulan Forte nie powinien być spożywany przez kobiety w ciąży.

Pani dr pediatra przepisała Sinulan Forte mojej córce, która karmi piersią swoją pięciomiesięczną córeczkę. Malutka również miała katar i dostała inne lekarstwa. Czytam na waszej stronie, że nie można przyjmować Sinulanu Forte w czasie karmienia piersią. Czy pani dr pediatra popełniła błąd przepisując córce ten preparat?

Potwierdzam, nie powinno się stosować Sinulanu Forte w trakcie karmienia piersią.

Jestem w 6 tc i mam zapalenie zatok, czy mogę stosować Sinulan Forte?

Jesli jest pani w 6 tc ciąży to nie może pani suplementować Sinulanu Forte ze względu na zawarte w nim składniki.

Witam, mam problemy z zatokami p. doktor przepisała mi Sinulan jednakże staramy się z mężem o dziecko czy w/w lek mogę brać mimo starań?

Sinulan Forte nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży.

Czy Sinuan Forte może byc stosowany w zawansowanej ciąży?

Niestety Sinulan Forte nie powinien być spożywany przez kobiety w ciąży.

Witam, proszę o informację dlaczego Sinulanu Forte nie można stosować u kobiet w ciąży? Jakie są ewentualne zagrożenia dla ciąży/ skutki uboczne, jeśli do takiego zastosowania dojdzie. Proszę o niezwłoczną odpowiedź. Pozdrawiam

Nie ma badań potwierdzających bezpieczeństwo stosowania preparatu u kobiet w ciąży.

Bardzo proszę o odpowiedź. Jestem w 15 tygodniu ciąży i mam podejrzenie zapalenia zatok. Lekarz laryngolog wypisała mi Sinulan Forte w tabletkach, twierdząc że to lek bezpieczny w ciąży, jednakże na ulotce, jest wyraźnie napisane, że nie zaleca się brać w ciąży. Więc moje pytanie brzmi czy brać dany preparat?

Preparat Sinulan Forte jest suplementem diety a nie produktem leczniczym. Preparat Sinulan Forte dzięki zawartości 5 wysokiej jakości ekstraktów roślinnych, wspomaga funkcjonowanie układu oddechowego (ze szczególnym uwzględnieniem fizjologii nosa i zatok) oraz wspomaga działanie układu odpornościowego. Ze względu na brak danych naukowych odnośnie stosowania w czasie ciąży oraz w okresie karmienia piersią preparat Sinulan Forte nie jest zalecany do stosowania w tych okresach.