Ogólne informacje dotyczące stosowania Sinulan

Jak suplementować Sinulan?

Sinulan Forte suplementuje się raz dziennie, najlepiej rano - 1 tabletkę.

Witam. Jak długo można stosować Sinulan? Czy jest wskazany w astmie oskrzelowej?

Nie ma ograniczeń do czasu suplementowania Sinulanu Forte.

Sinulan Forte jest suplementem diety i nie może mieć "wskazań" do np. astmy oskrzelowej.

Czy Sinulan Forte można zażywać przez dłuższy okres czasu?

Sinulan Forte może być suplementowany przez dowolny okres czasu najlepiej w okresie zmiennych warunków pogodowych.

Witam serdecznie, jestem po operacji FESS na zatoki i polipy. Laryngolog zapisał mi do stosowania między innymi Sinulan Forte. Moje pytanie jest następujące: Czy mogę Sinulan Forte stosować przez długi okres czasu? Pozdrawiam

Tak, Sinulan Forte można bezpiecznie suplementować przez dłuższy okres czasu. Proszę jednak konsultować sytuację z lekarzem prowadzącym.

Czy tabletki Sinulan mozna brać po południu czy tylko rano?

Sinulan Forte powinien być suplementowany rano.

Dzień dobry, jak długo można bądź trzeba zażywać tabletki Sinulan Forte? Dziękuję za odpowiedź.

Sinulan Forte jako suplement diety zawierający kompozycję ekstraktów roślinnych, które wspomagają funkcjonowanie układu oddechowego i układu odpornościowego, może być stosowany przez teoretyczne nieograniczony okres. W przypadku braku efektów suplementacji na zdrowie układu oddechowego rekomendujemy konsultację z lekarzem.

Witam, lekarz zalecił mi dawkę 1x2 tabletki dziennie w ulotce jest napisane, że powinno się brać 1 tabletkę dziennie. Czy 2 tabletki to nie za dużo? Czy może mi to zaszkodzić?

Lekarz może zdecydować o innym niż w ulotce schemacie suplementacji na podstawie indywidualnej oceny.

Lekarz zalecił mi Sinulan Forte. Mam problemy z połykaniem tabletek. Czy moge rozpuścić tabletkę Sinulanu w wodzie i wypić tę miksturę?

Zasadniczo suplement diety Sinulan Forte należy przyjmować w całości poprzez połykanie tabletek. Nie istnieją jednak przeciwwskazania technologiczne, które uniemożliwiałyby rozkruszenie tabletki i zawieszenie powstałego proszku w płynie jak woda lub sok. Jeżeli istnieją wskazania medyczne do takiego postępowania, tabletkę suplementu diety Sinulan Forte można rozkruszyć. Należy wziąć jednak pod uwagę fakt, iż przez zawartość ekstraktu z Andrographis paniculata, powstała zawiesina może wykazywać nieprzyjemny gorzki smak.